Архів новин

52 населених пунктів Львівщини - без електроенергії

Унаслідок проходження ввечері 25 червня територією Львівщини атмосферного фронту, що супроводжувався дощем (у деяких місцевостях опади становили 22-56 мм) і грозами, через пошкодження повітряних ліній електропередач та спрацювання автоматичних систем захисту було припинено електропостачання 89 населених пунктів (76 повністю та 13 частково) у Буському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сокальському, Стрийському районах.

Як інформують у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, було відключено 1 лінію електропередач 110 кВ, 1 лінію електропередач 35 кВ та 18 ліній електропередач 6-10 кВ (12 повністю та 6 частково), знеструмлено 272 трансформаторні підстанції 6-10 кВ.

Зранку 26 червня у ПАТ «Львівобленерго» відбулась технічна нарада з територіальними підрозділами – районами електромереж, під час якої визначено першочергові завдання щодо забезпечення ліквідації наслідків стихії у найкоротші терміни.

Аварійні бригади ПАТ «Львівобленерго» здійснюють першочергові роботи щодо відновлення електропостачання. Станом на 9:00 26 червня електропостачання відновлено для 37 населених пунктів, зокрема повністю відновлено електропостачання у Миколаївському, Пустомитівському та Стрийському районах. Залишаються без електропостачання 52 населених пункти (42 повністю та 10 частково) у 6 районах області.
Відновлювальні роботи заплановано завершити до кінця доби 26 червня.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
На фото: частина діючих тарифів для населення.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут