Архів новин

Шосте "замінування" вокзалу у Львові цьогоріч

У Львові 24 червня о 23.40 невідома особа зателефонувала на номер телефону 102 та повідомила працівників міліції про замінування вокзалу. Щоправда, чоловік не вказав, про який саме вокзал йдеться. На два вокзали - автовокзал та залізничний - негайно виїхали представники слідчо-оперативної групи міліції, вибухотехніки та експерти НДЕКЦ при ГУ МВС України у Львівській області. Після ретельної перевірки спеціалісти вибухотехнічної служби, які провели обстеження приміщень автовокзалу та залізничного вокзалу, а також прилеглих до них територій, вибухових пристроїв не виявили.

Правоохоронці проводять заходи з метою встановлення особи «аноніма» та мотивів, які його спонукали. Буде відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, що з початку 2013 року зі схожими повідомленнями про замінування різних об’єктів на Львівщині аноніми телефонують вже вшосте. При цьому, наголосимо, згідно із законодавством «жартівники» будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за ознаками частини 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут