Архів новин

ПАТ «Світоч» модернізують на 36 млн грн

У 2013 році заплановані капітальні вкладення на розвиток та модернізацію ПАТ “ЛКФ “Світоч” у розмірі 36 млн. грн. Значна увага приділяється питанням екології у виробничих процесах компанії. Від початку 2013 року в екологічні проекти підприємства вже вкладено 13 млн грн. Про це сьогодні на зустрічі з головою Львівської обласної державної адміністрації Віктором Шемчуком повідомив директор з корпоративних питань Nestle в Україні і Молдові, член Спостережної ради ТОВ “Нестле-Україна” Геннадій Радченко.
Під час зустрічі сторони також обговорили питання розширення присутності компанії Nestlе на Львівщині.
Так, Віктор Шемчук запропонував розглянути можливість створення на Львівщині корпоративного тренінгового центру для компанії Nestlе, як варіант - розташування його на берегах Яворівського озера.
“Таких системних і великих інвесторів потрібно супроводжувати та сприяти їх подальшому розвитку та присутності на Львівщині. Nestle є яскравим прикладом ведення чесного бізнесу і як роботодавець, і як платник податків”, – зазначив очільник Львівщини та запевнив у сприянні з боку обласної державної адміністрації та особистій підтримці проектів компанії «Nestle».
Водночас Геннадій Радченко запросив голову обласної державної адміністрації відвідати підприємство “Світоч” та об’єднаний бізнес-сервіс-центр Nestle (NBS).

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут