Архів новин

Автопарад у Львові переможців ретро-перегонів

Тріумфатори Leopolis Grand Prix-2013 проїхалися 23 червня центальною частиною міста. Усього на фестиваль приїхало 160 унікальних машин з різних країн світу. Другий день фестивалю завершився нагородженням переможців. Нагородження відбулося у кількох категоріях: Гран-прі Львова (історичні автомобілі до 1946 року випуску), жіночий кубок ім. Соломії Крушельницької, спеціальний приз для найкращої "Волги"(ГАЗ-21), а також нагородження у відповідних класах перегонів.

Переможцями Леополіс Гран Прі 2013 року стали Іремеуш та Дорота Осовські на своєму Rosengart 1938 року, віце-чемпіони - Міхал та Анна Дзеньо на Aero 3000 1938 року випуску, третє місце посів учасник з Дніпропетровська Михайло Прудніков на BMW 1948 року випуску.

Жіночий кубок ім. Соломії Крушельницької здобув польський екіпаж Fiat 508 під керівництвом Марії Крамарчик та Малгожати Мартінек, - саме вони визнані найкращим жіночим екіпажем перегонів. А спеціальний приз для найкращої 21-ї Волги отримав Володимир Пшик.

Щодо перегонів у національному класі місця розподілилися так:

Бронза – Сергій та Анна Тищенко на ЗАЗі 1964 року випуску
Срібло – Володимир та Северин Янкевичі на ЗАЗі 1968 року випуску
Золото – Андрій Шевченко та Назар Бідник на ЗАЗ 1963 року випуску

Спеціальний приз також отримав 83-річний учасник з Польщі, - найстарший учасник Леополіс Гран Прі. Він зазначив, що якби фестиваль відбувався щотижня, то він без сумнівів відвідував би Львів щоразу.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут