Архів новин

Азаров розвеселив єврокомісара своїм розумінням свободи слова

Під час прес-конференції за підсумками засідання Ради з питань співробітництва Україна – ЄС у Люксембурзі прем’єр-міністр Микола Азаров відповідав на всі питання журналістів, на що звернув увагу Єврокомісара з розширення і європейської політики сусідства Штефана Фюле та віце-прем'єр-міністр Ірландії Еамона Гілмора. Про це написав журналіст Сергій Сидоренко на своїй сторінці в Facebook. Сидоренко зазначив, що журналісти з прем’єрського пулу не ставили питань з критикою влади, а просили розповісти про результати зустрічі, про стосунки Києва та Брюсселю.

«Азаров доволі неохоче відповідав, питання повторювалися ... А потім Микола Янович раптом узяв слово і, звертаючись до комісара Фюле і віце-прем'єра Ірландії, єхидно так запитав у них: "Ну що, ви переконалися що у нас в Україні є свобода слова, чи ні?". Фюле у відповідь відверто розсміявся, і тільки після цього відповів українському гостю: "Я не думаю, що свобода слова - це можливість журналістів ставити питання. На жаль, це дещо більше"», - написав Сидоренко.

Як повідомлялось, за підсумками засідання ради Україна-ЄС верховний представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон заявила, що Брюссель сподівається на великий успіх саміту Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді.

В той же час європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле вказав, що Україна має продемонструвати відчутний прогрес і рішучі дії щодо всіх позначених умов для асоціації.

Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив переконання, що Україна виконає всі необхідні умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі. Водночас він підкреслив, що реформи, які здійснює уряд, потрібні Україні.

Тиждень

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут