Архів новин

Пам'ятники й меморіали у великих містах взяли під цілодобову охорону

У суботу в 303 населених пунктах усіх регіонів України заплановано проведення 418 масових та інших заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Як повідомляє прес-служба МВС, загальна кількість учасників становитиме понад 66 тисяч осіб. Охорону громадського порядку під час проведення масових заходів забезпечуватимуть понад 3,5 тисяч працівників органів внутрішніх справ.

До всіх меморіальних комплексів, братських могил, обелісків та пам’ятників, біля яких заплановано проведення заходів, будуть максимально наближені наряди міліції, а з 21 червня в обласних центрах і великих містах держави вони взяті під цілодобову охорону.

Разом з тим, як повідомляє прес-служба Кабміну, прем’єр Микола Азаров та спікер Володимир Рибак з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні поклали квіти до могили Невідомого солдата та пам’ятників героям на площі Слави у Києві.

Участь у церемонії також взяли ветерани, урядовці, народні депутати та представники київської влади.

Водночас президент Віктор Янукович у своєму зверненні до народу у зв'язку з Днем скорботи закликав "знати про минуле та його героїв, цінувати мир як найважливіше людське надбання".

"Постійна турбота про визволителів України, увага до їх повсякденних життєвих потреб є одним із пріоритетів держави і суспільства", - зазначив також він.
Крім того, "Молоді регіони" рівно о 4 годині ранку запалили в Києві на Майдані Незалежності поминальні свічки в пам'ять про полеглих героїв Великої Вітчизняної війни.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, біля підніжжя монумента Незалежності з 1418 лампадок (саме стільки днів тривала Велика Вітчизняна війна) викладено слово "Пам'ятаємо".

Українська правда

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут