Архів новин

3D панорама та фоторепортаж з фестивалю Leopolis Grand Prix у Львові

21 червня розпочав роботу головний павільйон фестивалю Leopolis Grand Prix. Гості свята першими привітали учасників ралі «З Жуком – в Крим» з Литовського автоклубу – компактні авто проїхалися сценою головної автомобільної події міста.

«На сьогоднішній день на Leopolis Grand Prix приїхало понад 300 учасників – це 250 екіпажів з 10 країн Центральної і Східної Європи, - каже керівник туристичної компанії Just Lviv It! Юлія Стефанюк. – «Найдальший» наш гість – з Великобританії».

У самому центрі міста, на проспекті Свободи, експонуються 120 ретро-авто. Поціновувачі раритетних авто мають змогу побачити найменше авто Leopolis Grand Prix – машинку Peel P 50, а також – найстарше. Це американський Brush 1911 року, який привіз із Польщі Томаш Скшелінський. У головному павільйоні також експонуються унікальні пожежні машини 1914 року.

Сьогодні, 22 червня, фестиваль чекає учасників ралі «Пекін-Париж», а це – 96 ретро-автівок, які упродовж 25 днів мандрували Європою й Азіє.

3D панорама з фестивалю Leopolis Grand Prix у Львові. 21 червняФоторепортаж з фестивалю Leopolis Grand Prix у ЛьвовіЩоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут