Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
20/06/13

Работоргівля в Україні

Україна є джерелом, транзитною країною і, все частіше, кінцевим пунктом призначення для жертв торгівлі людьми. Про це говориться у щорічній доповіді Держдепартаменту США, присвяченій торгівлі людьми у всьому світі, повідомило радіо "Свобода". Як зазначають автори звіту, українських чоловіків, жінок і дітей привертають до примусової праці і сексуальної експлуатації переважно в Росії, Польщі, Іраку, Іспанії, Туреччині, в Чеській Республіці. А в самій Україні жертвами примусової праці стають громадяни Молдови, Узбекистану, Пакистану, Камеруну і Азербайджану.

Стати жертвами работорговців ризикують жителі сільської місцевості з обмеженим доступом до можливостей працевлаштування. Людей експлуатують на будівництві, в сільському господарстві, на виробництві, роботі по будинку, в деревообробній промисловості, в догляді за хворими, а також їх примушують жебрачити. Як наголошується в доповіді, в програмі боротьби з торгівлею людьми на 2013 - 2015 рр. український уряд виділив з бюджету суму, еквівалентну 120 тис. дол. щорічно. Також левову частку допомоги продовжують надавати міжнародні донори.

"Торік було виявлено майже 46 тис. жертв торгівлі людьми, а ще 27 млн, як ми знаємо, знаходяться в рабстві", - заявив держсекретар США Джон Керрі, представляючи доповідь.

Нагадаємо, 10 червня в Києві пройшла конференція "Зміцнення ролі ОБСЄ в боротьбі з торгівлею людьми". На ній перший заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Дубовик раніше заявив, що прибуток від торгівлі людьми в світі щорічного складає більше 8 млрд дол.

"Торгівля людьми - глобальна проблема, щорічно жертви торгівлі людьми - це 2-4 млн осіб у світі. Це експлуатація, прибуток від якої для злочинних синдикатів перевищує 8 млрд дол. щорічно", - заявив Дубовик. "Громадяни України стали жертвами торгівлі людьми в 57 країнах світу... Тому торгівля з людьми вимагає комплексної боротьби. Україна зі свого боку здійснює низку заходів для боротьби з торгівлею людьми, як на національному, так і на міжнародному рівнях", - зазначив він.

У той же час генсек ОБСЄ Ламберто Дзанньєр заявив, що боротьба з торгівлею людьми вимагає нових рішень в рамках плану, розробленого в 2003 р. "Прийнятий ще в 2003 р. план по боротьбі з торгівлею людьми ОБСЄ залишається стратегічним документом. Ми пишаємося нашим планом дій", - заявив Дзанньєр.

При цьому міністр закордонних справ України і глава ОБСЄ Леонід Кожара заявив, що Україна в рамках головування в ОБСЄ підсилить боротьбу з торгівлею людьми. "Всі країни-члени ОБСЄ стикаються з однією проблемою. Торгівля людьми - це злочин, з яким стикаються всі країни ОБСЄ. Враховуючи, що це комплексна проблема, вона повинна знайти своє відображення в комплексній боротьбі. Україна вже винесла завдання по боротьбі з торгівлею людьми в низку пріоритетних. Ми зробимо все, щоб протистояти цьому злочину", - заявив він.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас