Архів новин

На Марс полетять восьмеро астронавтів у віці 34-39 років

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA визначилося з кандидатами, які вирушать з місією на Марс до 2020 року. Вперше половина астронавтів - жінки, пише NEWSru.com. Кандидатам довелося пройти суворий добір - бо охочих вирушити до Марса виявилося 6100 осіб. Їхні знання і рівень підготовки перевірялися в ході різних тестів і випробувань протягом півтора року, їм також довелося пройти не одну медичну комісію. "Ми вибрали вісьмох осіб, які продемонстрували найкращу академічну, фізичну та психологічну підготовку", - йдеться в заяві.

Серед щасливчиків - колишній військовий льотчик, фізик за освітою, 39-річний Джош Кассадо. 37-річний афроамериканець Віктор Гловер служить у ВМС США, за освітою він - льотчик-випробувач. 37-річний Нік Хейг також є льотчиком-випробувачем, нині служить в Пентагоні і займається дослідженнями в сфері знешкодження саморобних вибухових пристроїв.

34-річна Крістіна Хамок керує дослідженнями в сфері океанології. 35-річна Ніколь Манн служить у морській піхоті, а 34-річна Енн Макклейн є військовослужбовцем і також нещодавно завершила навчання в школі льотчиків-випробувачів. 35-річна Джесіка Меїр працює анестезіологом у Школі медицини при Гарвардському університеті. 37-річний доктор медичних наук і військовослужбовець Ендрю Морган має багатий досвід роботи лікарем у надзвичайних ситуаціях.

"Кожен з них має багатий життєвий досвід і володіє специфічними навичками. Вони зможуть ділитися своїми знаннями одне з одним, і, впевнений, зроблять величезний внесок у дослідження NASA", - сказав представник Космічного центру імені Джонсона Джанет Каванда.

Вперше жінки становлять такий великий відсоток серед учасників космічної місії NASA.

У серпні майбутні астронавти почнуть проходити передполітну підготовку в тренувальному центрі американських астронавтів у Х'юстоні. Якщо вони завершаться успішно, кандидати приєднаються до 48 досвідчених астронавтів NASA для майбутніх "місій на низьку навколоземну орбіту, астероїд і Марс", йдеться в заяві.

Річна зарплата новобранців під час навчання становитиме від 64 до 140 тисяч доларів.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут