Архів новин

Верховна Рада запрацювала, а Президент призначив зустріч лідерам фракцій

18 червня спікер Верховної Ради (ВР) України Володимир Рибак відкрив пленарне засідання парламенту. У сесійній залі зареєстровано 365 народних депутатів. Опозиція вирішила не блокувати трибуну і президію. В порядку денному на сьогодні говориться, що 18 червня депутати будуть ратифікувати розроблену урядом конвенцію між Кабміном і урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування, а також заслухають звіт про виконання бюджету за 2012 р.

Крім того, депутати розглянуть питання про включення до порядку денного проект закону про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (Щодо забезпечення передачі функцій з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) (2259), проект закону про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (Щодо фінансування державних реєстрів) (2055), проект закону про внесення змін до закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо орендних відносин та запобігання пошкодження і втрати орендного майна) (2695) та проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність і користування (2181).

Також парламентарі планують включити до порядку денного питання про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (Щодо реструктуризації бюджетної заборгованості) (2290) та проект закону про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (Щодо уточнення джерел погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення) (2229). Про включення проекту закону про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (Щодо оплати праці науково-педагогічних і педагогічних працівників, залучених для проведення зовнішнього незалежного оцінювання) (2217).

У порядку денному сьогоднішнього засідання також міститься проект закону про внесення змін до додатка № 3 до закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (Щодо перерозподілу видатків Міністерства закордонних справ) (2245) та проект закону про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо планування закупівель для залізничного транспорту) (2154).

Також парламентарії розглянуть питання прийняття проекту постанови ВР про створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань Автономної Республіки Крим (2574) і розглянуть проект закону про особливості діяльності санаційного банку (друге читання) (1154). Також депутати планують розглянути внесення змін до статті 265 Податкового кодексу України щодо об'єктів житлової нерухомості (2405).

Президент Віктор Янукович запросив голів парламентських фракцій на зустріч на середу, 19 червня. Про це з трибуни парламенту оголосив Володимир Рибак.
"Президент Віктор Янукович запросив голів фракцій на зустріч. Така зустріч відбудеться завтра о 14:30 в приміщенні адміністрації президента", - заявив він.

А лідер "Батьківщини" Арсеній Яценюк висловив сподівання на те,що ця зустріч буде публічною і прозорою.

Нагадаємо, 6 червня нардепи з фракції "Батьківщина", "УДАР", "Свобода" влаштували в парламенті демарш у зв'язку зі щорічним посланням Януковича до Верховної Ради "Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2013 році" - вони виклали на трибуні Ради і перед кріслом, де зазвичай сидить президент, стоси книжок з текстом звернення, а також заблокували роботу парламенту.

Рибак 10 червня, повідомив, що Янукович готовий зустрітися з лідерами фракцій. Яценюк заявив, що рішення про формат зустрічі з президентом прийматимуть лідери трьох опозиційних фракцій.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут