Архів новин

Цього тижня нардепи можуть розглянути понад 100 питань

До проекту розкладу пленарних засідань на поточний тиждень включено понад 100 питань. Про це повідомив Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, відкриваючи у понеділок засідання погоджувальної ради. За словами В.Рибака, переважно це питання, які планувалося розглянути на минулому пленарному тижні, але які через блокування роботи парламенту залишилися нерозглянутими. Серед законодавчих ініціатив 24 законопроекти - урядові, 5 - подані Президентом України, і решта - народними депутатами України.

У вівторок пропонується розглянути 44 питання, серед яких 8 проектів потребують включення до порядку денного сесії, 15 - розгляду в другому читанні, 16 - розгляду в першому читанні, сказав керівник парламенту. Крім того, передбачається заслухати звіт Кабінету Міністрів України про виконання Державного бюджету у 2012 році і розглянути питання щодо кадрових призначень - у ЦВК і Вищій раді юстиції.

У середу на розгляд депутатів пропонується винести 3 законопроекти з питань ратифікації чи денонсації міжнародних угод, 8 проектів - для включення до порядку денного, 10 - для розгляду в першому читанні, а також 11 проектів постанов, повідомив В.Рибак.

За словами В.Рибака, у четвер заплановано розглянути 20 питань, зокрема: щодо внесення змін до Конституції стосовно Рахункової палати; постанову про Основні напрями бюджетної політики на 2014 рік; 14 законопроектів - у першому та другому читаннях, 2 - з урахуванням пропозицій Президента України.

Серед кадрових питань - обрання та звільнення суддів, а також обрання члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

У п’ятницю, сказав спікер парламенту, після «години запитань до уряду» планується заслухати звіт ТСК з питань перешкоджання діяльності журналістів та розглянути у першому читанні 4 законопроекти.

Звертаючись 17 червня до учасників погоджувальної ради, Рибак закликав їх до нормальної роботи. За його словами, комітети розглянули вже 375 законів, але вони не розглядаються у сесійній залі через різні суб’єктивні обставини.

Про це повідомляє прес-служба ВР.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут