Архів новин

"Дайте пройти" захистить тротуари 5 вулиць Львова від автомобілів

Львівський громадський рух «Дайте пройти» оголосив про початок ініціативи «Сто 100впців для міста Львів». У межах акції учасники планують зібрати кошти та облаштувати п’ять вулиць Львова засобами блокування руху автомобілів. Йдеться про залізні стовпці, що мають відгородити хідники від стихійного та хамського паркування.

«Оскільки евакуатори в місті працюють напівлегально, мерія досі не впорядкувала паркування, а представники ДАІ не можуть або не хочуть виконувати свої безпосередні функції, ми мусимо самі захищати власний комфорт та безпеку», - пояснюють ініціативу учасники руху.
Облаштувати стовпцями у «Дайте пройти» планують вулиці Руську(перехрестя з Підвальною), Гнатюка, Менцинського, Курбаса та Дудаєва. Саме тут організатори вважають хідники найбільш запаркованими і незручними для пішоходів у центральній частині міста.

16 000 гривень, необхідних для проведення усіх запланованих робіт, учасники руху сподіваються зібрати з добровільних внесків самих львів’ян. Долучитись може кожен охочий. Для цього організатори передбачили кілька шляхів:

1) Перерахувати гроші на банківський рахунок. Реквізити для переказу коштів на рахунок відкритому в ПАТ «УніКредит Банк» у гривні. Найменування отримувача: Качмар Олександр Юрійович. Код отримувача: 2887909154. Рахунок отримувача: 26258051046283. Банк: Філія ПАТ УніКредит Банк у м. Києві, МФО 300744.
2) Перерахувати гроші на картку. Картковий рахунок в «ПриватБанку» - 4149 6050 5110 9486. Голяк Мирослав Едуардович.
3) Занести готівку за адресою вул. Городоцька, 35. Відділення «UniCredit Bank»
4) Зателефонувати за номером – 093 065 68 79 і домовитись з учасником «Дайте пройти» про інший зручний спосіб для пожертви.

«Ми публічно звітуватимемо про кожну отриману і витрачену гривню. Імена жертводавців і суми з’являтимуться в групі ініціативи «Дайте пройти» в мережі «Фейсбук». Всі можуть відстежувати процес збору грошей. Також ми повідомлятимемо про хід робіт на кожній з вулиць», - пояснюють організатори акції.

Громадський рух «Дайте пройти» вже не вперше ініціює облаштування хідників засобами блокування руху автомобілів. Так, минулоріч активісти зібрали 5000 гривень і встановили стовпці на вулиці Вороного. Тоді збір відбувся за аналогічною схемою.
Детальнішу інформацію можна знайти на сайті громадського руху . Контактний номер – 093 065 68 79.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут