Архів новин

На вулиці Січових Стрільців буде велодоріжка

У процесі реконструкції на вулиці Січових Стільців облаштують доріжку для велосипедистів.

«По частині вулиці робимо велодоріжку, показуючи наш пріоритет - пішоходи, велосипедисти, громадський транспорт. Від університету вулиця буде розділена на дві смуги – одна для приватного транспорту, інша для автобусів. Посередині буде велосипедна доріжка», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба ЛМР.

Як уточнив радник міського голови з розвитку велоінфраструктури Олег Шмід, велосипедна доріжка розділить транспортні потоки – громадський та приватний транспорт. Це також вирішить питання несанкціонованого паркування, яке досі було на вулиці Січових Стрільців. Відтак, ширина смуги для громадського транспорту становитиме 3,5 м, для приватного – 3,3 м, велосипедна доріжка – 1,5 м.

«Велодоріжка на Січових Стрільців є оригінальним інженерним рішенням, яке не тільки забезпечить комфортний рух велосипедистів по цій вулиці, але й дозволить звільнити зупинку громадського транспорту від автомобілів, припаркованих з порушенням правил.
На ділянці від вул. Університетської до вул. Костюшка велодоріжка пройде по підвищенню посеред дороги, що дозволить розділити її на смуги громадського транспорту та смугу іншого автотранспорту. Припаркуватися на смузі громадського транспорту буде складно, оскільки автомобілі заблокують один одного.

На іншій ділянці вулиці Січових Стрільців (від вул. Костюшка до вул. Гнатюка) велодоріжка пройде по тротуару, на місці, де в останній час автомобілі незаконно виїжджали на тротуар для паркування. На цій ділянці збережеться легальне паркування тільки на проїжджій частині.

На Січових Стрільців велодоріжка буде односторонньою, в напрямку до проспекту Свободи. Велодоріжка в протилежному напрямку буде йти по вулицях Гнатюка і Листопадового Чину та через парк Івана Франка. Обидві велодоріжки є ланками великої веломагістралі, що сполучить західні райони Львова (Левандівку, Любінську, Ряшівську) з центром міста. Уже збудованими ланками цієї магістралі є велодоріжки на вулицях Коновальця та Залізняка», - розповів радник міського голови з розвитку велоінфраструктури Олег Шмід.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут