Архів новин

Іоанна Павла II канонізують у жовтні

Архієпископ Кракова кардинал Станіслав Дзівіш, який протягом всього понтифікату Іоанна Павла II був його особистим секретарем, висловив сподівання, що Іоанна Павла II зарахують до лику святих вже в жовтні цього року. Про це повідомляють польські ЗМІ, передає УНН. За словами його секретаря, все залежить від рішення Папи Франциска.

"Ми сподіваємося, що канонізація блаженного Іоанна Павла II відбудеться в жовтні. Але остаточне рішення про це прийме Папа Франциск", - сказав кардинал Дзівіш. Він додав, що процес канонізації йшов дуже добре, оскільки були свідчення не про одне диво, яке потрібно для зарахування блаженного до лику святих, а про декілька чудес.

"Слова "Не бійтеся" були ключовими в понтифікаті Іоанна Павла II", - нагадав його особистий секретар і додав, що мільйони католиків вже не бояться вшановувати його як святого.

Нагадаємо, процес беатифікації Іоанна Павла II, що помер у Ватикані 2 квітня 2005 року, почався незабаром після його смерті, у травні того ж року, і завершився урочистим зарахуванням покійного понтифіка до лику блаженних 1 травня 2011 року.

Проголошення блаженним в католицтві є першою стадією прославлення, після якої може продовжитись канонізація (зарахування до лику святих).

УНН

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут