Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/06/13

Яценюк - голова політради ВО "Батьківщина"

На сьогоднішньому робочому з'їзді було ухвалено рішення про об'єднання в одну політичну силу ВО "Батьківщина", "Фронту змін" і партії "Реформи і порядок" (ПРП). Про це після з'їзду повідомив народний депутат з "Батьківщини" Олександр Турчинов, передає кореспондент РБК-Україна. Також на сьогоднішньому з'їзді було ухвалено рішення про обрання Арсенія Яценюка (на фото) головою політради партії, а першим заступником голови партії став Олександр Турчинов. Сергій Соболєв вибраний заступником голови ВО "Батьківщина". Також Турчинов обійняв посаду керівника центрального штабу партії.

"Сьогодні відбулися з'їзди "Фронту змін", політради ПРП, і було ухвалено рішення про об'єднання з ВО "Батьківщина". Зараз буквально відбувся робочий з'їзд, який ухвалив, на нашу думку, історичне рішення щодо об'єднання в одну могутню політичну силу - ВО "Батьківщина" всіх наших колег, всіх наших друзів по опозиції, які ухвалили відповідні рішення", - сказав Турчинов. Крім того, Юлія Тимошенко була повторно обрана головою ВО "Батьківщина".

"Хочу вас проінформувати, що кандидатура Юлії Тимошенко на посаду голови партії "Батьківщина" підтверджена одноголосно", - сказав Турчинов. Крім того, "Батьківщина" висунула Юлію Тимошенко кандидатом на виборах Президента в 2015 р. Туричнов підтвердив, що завтра, як і планувалося, об 11:00 на Михайлівській площі відбудеться урочистий об'єднавчий з'їзд ВО "Батьківщина".

Нагадаємо, ще в березні 2013 р. Тимошенко заявила про готовність балотуватися в Президенти України на наступних виборах. "7 грудня 2012 р. Об'єднана опозиція оголосила, що вона підтримає мене як єдиного кандидата від опозиції на наступних президентських виборах. Для мене це - велика честь і велика відповідальність. Звичайно, існують великі перешкоди. Але я завжди чинила опір тим, хто намагався відвернути мене від моїх цілей і моїх мрій про майбутнє України", - сказала Тимошенко.

Крім того, вона заявила, що в тому випадку, якщо вона до 2015 р. не вийде з в'язниці, опозиційні сили повинні підтримати як єдиного кандидата в Президенти нинішнього главу фракції "Батьківщина" в парламенті Арсенія Яценюка.

Нагадаємо, згідно з вироком Печерського суду Києва у справі про газові контракти від 11 жовтня 2011 р., Тимошенко відбуває семирічний термін у Качанівській жіночій виправній колонії в Харківській області. Зараз Тимошенко знаходиться в лікарні "Укрзалізниці", де проходить лікування. Проти неї ведеться нова судова справа відносно боргів ЄЕСУ. Крім того, Генпрокуратура звинувачує Тимошенко в замовленні вбивства нардепа Євгена Щербаня в 1996 р.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас