Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/06/13

У Львові обговорять майбутнє Грибовицького сміттєзвалища

17 червня о 10.00 у готелі «Дністер» (вул. Матейка, 6, зал «Олександр») відбудеться прес-конференція на тему: «Чи є безпечне майбутнє у побутових відходів та сміттєзвалищ Львівщини?», інформує організатор - ГО "Екологія Право Людина".

Участь в прес-конференції візьмуть представники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної та міської рад, громадськості.

На прес-конференції буде обговорено проблеми поводження із твердими побутовими відходами на Львівщині та закриття Грибовицького сміттєзвалища.

Основні ідеї та підходи до вирішення проблем твердих побутових відходів, які закладені в проекті нової обласної програми поводження із ТПВ на 2012-2020 роки озвучить представник управління житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Віталій Пугач.

В.о. начальника управління екології та благоустрою Львівської міської ради Андрій Галушка розповість про проблематику Грибовицього сміттєзвалища та проект його рекультивації.

Із критикою на бездіяльність влади щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища виступить голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький. Така бездіяльність може спричинити екологічне лихо, від якого будуть страждати мешканці довколишніх сіл та Львова.

Після прес-конференції розпочнеться круглий стіл на тему: «Проблеми поводження із твердими побутовими відходами на Львівщині: шляхи їхнього вирішення та нові перспективи». Представники ЗМІ також можуть взяти в ньому участь.Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас