Архів новин

Посол США в Україні Теффт - дипломат №1 у 2012 році

Державний департамент США визнав діяльність свого посла в Україні Джона Теффта кращою порівняно з роботою інших представників дипмісій у світі в 2012 році. Про це сказано в повідомленні прес-служби Держдепу США. Відповідно до повідомлення, серед всіх представників дипломатичних місій США у світі переможцем премії "Дипломатія із прав людини" став Теффт.

"Посол Теффт сприяв співробітництву, досягненню ефективних результатів у здійсненні зусиль для зміцнення й розвитку демократії, прав людини й верховенства права в Україні. Під його керівництвом посольство в Києві сприяло проведенню (в Україні) низки реформ, включаючи систему кримінального правосуддя (у прийнятті Кримінального процесуального кодексу)", - сказано в повідомленні.

Премія "Дипломатія з прав людини" заснована для визнання заслуг і досягнень голів місій США в інших країнах, які змогли досягти значних результатів у захисті прав людини, з огляду на рівень розвитку демократії в тій країні, де посол виконує свої обов'язки.

Як повідомляло агентство, у травні Теффт виступав за проведення маршу рівності за права ЛГБТ-співтовариств (лесбіянки, гомосексуалісти, бісексуали, трансгендерні люди) у Києві.

Раніше Теффт заявив, що США закликає Україну провести вибори депутатів Верховної Ради в 5 проблемних округах.

У квітні Теффт заявив про готовність країни сприяти реалізації захисту прав інтелектуальної власності в Україні за умови ефективного прийняття й реалізації законів українською владою.

Українські новини

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут