Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/06/13

Мобільники: рак мозку і підвищення тиску

Науковці провели нові дослідження, вивчаючи вплив мобільних телефонів на організм людини. Раніше вже було встановлено, що випромінювання мобільних телефонів сприяє утворенню злоякісних пухлин мозку, раку щитоподібної залози, а також розвитку безпліддя у чоловіків. Десятирічний експеримент, проведений фахівцями ВООЗ у 13 країнах, показав, що активні користувачі стільникового зв'язку хворіють карциномою на 50% частіше за інших. Крім того, було доведено, що мобільний телефон може шкодити здоров'ю вагітних і їхнім нащадкам, повідомляє Інформінг.

Нові дослідження поповнили сумний список негативних наслідків "дружби" з "мобільником". Так, в Італії медики виявили, що під час розмови мобільним телефоном тиск підвищується в середньому на 5-10 міліметрів. Як зазначають лікарі, такі стрибки тиску надто небезпечні для людей після 40 років.

А група науковців з різних країн відкрила, що випромінювання мобільних пристроїв здатне підвищувати температуру мозку, повідомляє Краснодар.BZ. Це вдалося з'ясувати завдяки експерименту, під час якого макет голови заповнили фізіологічним розчином, за складом близьким до водно-сольового розчину в тілі людини. Прикладаючи до "юшки" голови-макету телефони різних фірм-виробників, дослідники вимірювали ступінь впливу на "абонента".

"Випромінювання мобільних телефонів справді викликає збільшення температури головного мозку і створює ефект мікрохвильової печі", - констатував фахівець у цій галузі досліджень, професор Ньюкаслського університету Джон Айткен.

Він пояснив, що підвищення температури кори головного мозку призводить до відмирання й некрозу тканин і, як наслідок, до погіршення мозкової діяльності.

На думку лікарів, розмова по мобільнику не повинна тривати більше трьох хвилин, при цьому найкраще користуватися гарнітурою. Також вони рекомендували вимикати пристрій на ніч або, принаймні, тримати його подалі від себе під час сну.

Додамо, Всесвітня організація охорони здоров'я зарахову мобільні до тієї ж категорії, до якої, наприклад, належить кава: "ризик безпосередньо не доведено, але й не може бути повністю відкинуто".

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас