Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/06/13

Твори Вазарелі у Львові

11 червня у Львові відкриється унікальна виставка французького художника угорського походження, засновника оп-арту (оптичного мистецтва) Віктора Вазарелі. Початок о 17.00. у Львівському палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперніка, 17). У рамках виставки відбудеться демонстрація документального фільму про Вазарелі, що ознайомить глядача з різними етапами творчості художника.

Творчий доробок Вазарелі – це картини, графіка (принти), кінетичні структури і кілька абстрактних фільмів. Застосовуючи різноманітні оптичні й кольорові ілюзії, Вазарелі створив визначні зразки оптичного мистецтва, яке є продовженням лінії техніцизму у модерні. Оп-арт набув надзвичайної популярності у 1960-70-х роках і відчутно вплинув на сучасних художників, індустріальних дизайнерів, графіків.

Експозиція виставки «Творча спадщина та міф Віктора Вазарелі» складається із 140 робіт художника: 120 серіграфій (особливого різновиду шовкографії через багаторазове накладення шарів фарби), 20 об’єктів унікального живописного автопортрету майстра та єдиного у світі витвору мистецтва, що побував у космічному просторі — колажу «Космос». Ця картина була на борту «Союзу Т-6» на космічній станції «Салют 7» 1982 року.

А вчора відбулася зустріч голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука із Надзвичайним і Повноважним Послом Угорської Республіки в Україні Міхалем Баєром. Метою візиту угорської делегації стало залучення Львівської області до відкриття художньої виставки «Творча спадщина і міф Віктора Вазарелі» та поглиблення українсько-угорських відносин.

Ця виставка, що ініційована Посольством Угорщини в Україні, цього року проходить в Дніпропетровську, Луганську, Харкові, Львові та Ужгороді. Завдяки зусиллям колекціонера Тібора Чепеї вперше зібрані і представлені українському глядачеві всі твори Віктора Вазарелі, а це 120 картин і 20 об’єктів так званого оп-арту – оптичного мистецтва.

Також під час зустрічі сторони домовились про проведення Днів угорського кіно у Львові й Днів української та угорської культури, в яких Львів візьме активну участь. Ймовірно, такі заходи відбудуться вже наступного року.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас