Архів новин

Путін ніколи не приїде до Львова з першою дружиною

У п'ятницю, 7 червня, прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков сказав, що всі повідомлення про намір Путіна знову одружитися - не більше, ніж чутки.
Пєсков в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы" наголосив, що в житті голови держави немає іншої жінки, і закликав подивитися на робочий графік президента. "Можна зрозуміти, що його життя ніяк не пов'язане із сімейними стосунками", - повідомляє "Эхо Москвы" із посиланням на інтерв'ю прес-секретаря.

Про своє розлучення після 29 років подружнього стажу Путіни оголосили вчора після відвідування балету в Кремлівському палаці. Президент Росії Владімір Путін пояснив розлучення з Людмилою Путіною тим, що не всі готові до високого ступеня публічності, яку передбачає роль статусу подружжя політика такого рівня. Людмила Путіна зі свого боку пояснила розлучення тим, що через посаду президента Росії вони практично не бачилися з чоловіком.
Раніше повідомлялося, що Путіни ще не оформили своє розлучення офіційно, а спеціально повідомляти про завершення свого шлюбу вони не планували. Кореспондентка державного російського телебачення "випадково" сама про це запитала у Путіних у телеінтерв'ю.

Щоденний Львів

Стефко[13.06.08 13:36]
тепер він одружится з Мєдвєдєвим...,ну або вийде за нього )))

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут