Архів новин

Російськомовна Вікіпедія "окупувала" три східні області України

Російськомовна Вікіпедія розпочала конкурс з написання статей про Південь Росії й три східні області України. Про це говориться на сторінці Вікіпедії, присвяченій конкурсу під назвою Галерея Слави півдня Росії й сходу України. Статті й зображення повинні бути присвячені історії, географії, природі, культурі й знаменитим мешканцям Південного федерального округу й Північнокавказького федерального округу Росії, а також Харківській, Донецькій й Луганській областям України. Загальний призовий фонд — 250 000 рублів, розподілений за сімома номінаціями. Взяти участь у Конкурсі може будь-хто. Конкурс проводиться з 3 червня 2013 року по 15 жовтня 2013 року.

Як розповів виконавчий директор Вікімедіа РУ Станіслав Козловський, це буде першим конкурсом російськомовної Вікіпедії, за перемогу в якому можна буде одержати грошові призи. Фінанси на конкурс, за його словами, надали спонсори. Відзначається, що сама Вікіпедія принципово не займається бізнес-діяльністю й працює на пожертвуваннях користувачів.

Нагадаємо, в травні в Пензенській області РФ відбулася військово-спортивна гра за мотивами книги Гліба Боброва "Епоха мертвонароджених", присвячена гіпотетичній громадянській війні в Україні, в якій беруть участь і російські добровольці.

Newsru.ua

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут