Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
04/06/13

Міліціонерів покарають за бездіяльність у справі про побиття журналістів 18 травня

У справі про побиття журналістів Ольги Сніцарчук та Владислава Соделя 15 співробітників міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності, і одного - до кримінальної. Про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олег Татаров. Таке рішення було прийнято після службової перевірки щодо подій у Києві під час суспільно-політичних акцій, пише ЛігаБізнесІнформ.

"Цій справі приділяється багато уваги. Ми неодноразово зверталися з проханням надати ще яку-небудь інформацію, яка може бути корисною слідству. На жаль, така інформація поки що до нас не надходить. А деякі особи використовують цю інформацію, щоб заробити собі певні дивіденди", - сказав Татаров, якого цитує прес-служба президента України.

Татаров розповів, що у цій справі працює слідчо-оперативна група у складі 45 осіб, також проведено більше 200 процесуальних дій. Водночас заступник керівника Управління зі зв'язків із громадськістю МВС України Сергій Бурлаков повідомив, що у разі виявлення ознак кримінального злочину ця справа буде передана до органів прокуратури.

Перший заступник начальника Головного управління Генеральної прокуратури України Олександр Свірін зазначив, що стан розгляду справи про побиття журналістів систематично перевіряється на рівні керівництва ГПУ.

Нагадаємо, 18 травня, на мітингах журналіст Сніцарчу і фотограф Содель зазнали нападу хлопців у спортивних костюмах. Тим не сподобалося, що вони потрапили в об'єктиви журналістів, і близько двох десятків "спортсменів" напали на кореспондентів. Як наслідок, Сніцарчук отримала забої обличчя, живота і садна.

20 травня депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що чоловіка, який напав на Сніцарчук і Соделя на мітингу 18 травня, затримано і допитано. "У мене є дані найсвіжіші про те, що чоловік, який нападав на журналістку, затриманий і допитаний", - сказала Бондаренко.
21 травня Верховна Рада заслухала звіт міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка про ситуацію, що склалася під час мітингів 18 травня.
22 травня Шевченківський райсуд Києва випустив підозрюваного Вадима Тітушка під заставу 22940 гривень.
Опозиція вимагає, щоб за події 18 травня Захарченко поніс посадову відповідальність.
29 травня стало відомо, що 15 правоохоронців притягнуто до дисциплінарної відповідальності за бездіяльність під час побиття журналістів. Про це повідомив заступник начальника Слідчого управління ГУ МВС України в м.Києві Валерій Сімон.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас