Архів новин

У разі усиновлення дитини, громадяни можуть отримувати допомогу в тому ж розмірі, як допомогу при народженні першої дитини

Управління соціального захисту Львівської міської ради повідомляє, допомога при усиновленні дитини призначається особам, які усиновили дитину після 1 січня 2009 року, незалежно від одержання на дитину інших видів допомоги. Допомога призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців з дня набрання законної сили рішення суду про усиновлення дитини, інформує прес-служба ЛМР.

Допомога при усиновленні дитини призначається усиновлювачу, який є громадянином України, постійно проживає на її території та усиновив дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування (якщо усиновлювачами є подружжя - одному з них на їх розсуд).

«Допомога при усиновленні дитини призначається на кожну дитину у розмірі та в порядку, що встановлені для виплати допомоги при народженні першої дитини, на дату набрання законної сили рішенням про усиновлення», - каже начальник Галицького відділу управління соціального захисту ЛМР Марія Подоляк.
«Допомога при усиновленні дитини призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців з дня набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини, й на кожну дитину у розмірі та в порядку, що встановлені для виплати допомоги при народженні першої дитини, на дату набрання законної сили рішенням про усиновлення, а саме: з 1 січня - 29160 грн., з яких 9720 грн. буде виплачуватись одноразово, а решта рівними частинами протягом 24 місяців», - додала начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.

Для призначення державної допомоги при усиновленні дитини необхідно подати наступні документи:

1) заява одного з усиновлювачів;
2) копія свідоцтва про народження дитини, виданого державним органом реєстрації актів цивільного стану після внесення змін до актового запису про народження дитини на підставі рішення суду про усиновлення дитини;
3) копія рішення суду про усиновлення дитини.
Під час звернення заявник повинен мати при собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.
Станом на початок травня на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міської ради перебуває понад 50 отримувачів державної допомоги при усиновленні дитини.

Для отримання детальнішої інформації мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями до районних відділів соціального захисту за телефонами:

Галицький:тел.: 261-44-50(вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський:тел.: 235-71-62(вул. Театральна, 10)

Залізничний:тел.: 295-82-28(вул. І. Виговського, 34)

Франківський:тел.: 237-50-81(вул. Генерала Т. Чупринки, 85)

Шевченківський:тел.: 252-28-40(вул. В. Липинського, 11)

Сихівський: тел.: 254-64-80 (просп. Червоної Калини, 66)

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут