Архів новин

Держава обіцяє молоді підйомні і житло в селі

Фахівці, які виявлять бажання працювати після закінчення вишу у селах, матимуть від держави преференції. Про це 23 травня під час прес-конференції повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. За його словами, ЗУ «Про зайнятість населення» передбачає, що фахівці, які виявлять бажання працювати у селах отримають одноразову допомогу в десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати. Також держава надасть таким фахівцям житло.

У випадку, якщо людина працюватиме в селі 10 років, це житло перейде їй на безоплатній основі у власніть. «Це дуже важливо для медиків, освітян, аграріїв», - зазначив Барилюк.

Водночас проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку НУ «Львівська політехніка» Богдан Моркляник зазначив, що університет проводив внутрішнє соціологічне дослідження, яке показало, що дуже високий відсоток студентів не бачать себе працевлаштованими в Україні.

Він зазначив, що сьогодні студенти відмовляються їхати на роботу на Схід та у Центр України, натомість розраховують на те, що, зважаючи на близькість кордону, вони зможуть працевлаштуватися у сусідніх країнах.

Галінфо

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут