Архів новин

Гейтс багатший від Сліма на волосину

Після того, як Білл Гейтс став найбагатшою людиною за версією Bloomberg, він очолив список найбагатших людей світу за версією журналу Forbes, обігнавши мексиканського телеком-магната Карлоса Сліма, який утримував цей титул протягом чотирьох років. Forbes пояснює, що це відбулося багато в чому завдяки тому, що мексиканський ринок акцій дуже просів за останні кілька днів.

Невелике падіння котирувань компанії Сліма America Movil, яка втратила у понеділок, 20 травня, 0,24% вартості, зменшило статки мексиканця на $82,7 млн, тоді як зростання акцій Microsoft на 0,6% збільшило капітал Гейтса на $88,4 млн.

Повідомляється, що за підсумками дня статки Гейтса, за оцінкою Forbes, досягли $70 млрд, тоді як Слім відстав від нього буквально на волосину із $69,86 млрд.

Ринкові коливання продовжилися і в наступні два дні. Так, у вівторок, 21 травня, гонка мільярдерів закінчилася також на користь Гейтса, у нього виявилося $69,9 млрд проти $69,4 млрд. у Сліма. Примітно, що розрив продовжив збільшуватися у середу - за підсумками дня Гейтс практично утримав свої позиції із $69,8 млрд, а статки Сліма скоротилися до $69,1 млрд.

Кореспондент

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут