Архів новин

Доля потягу Ковель-Чернівці невідома

Потяги, що з'єднують Волинь з іншими регіонами, не відміняються, а курсують відповідно до нового графіка. Про це, відповідаючи на запитання народних депутатів під час години уряду у ВР, заявив заступник міністра інфраструктури України Володимир Корнієнко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Потяги не відміняються. Потяги замінюються відповідно до нового графіка, і досить багато йде додаткових поїздів. Жоден регіон не залишиться без з'єднання. Якщо у вас є нарікання конкретно на якусь ділянку, де потяг помінявся, то дайте нам конкретну інформацію, і ми ще раз розглянемо. Всі поїзди пішли за новим графіком, і жоден регіон не залишився без з'єднання", - сказав Корнієнко.

Варто зазначити, що парламентарі, що піднімали це питання заявляли, що на сьогоднішній день склалося відчуття, що Волинь "відрізається" від інших українських регіонів через фактичну відсутність залізничного з'єднання.

РБК-Україна

Галина Яківна[13.05.26 09:28]
дуже вдячні за швидкий потяг Львів- Ківерці, але він буде нерентабельним, бо ніде не зупиняється! Потрібна хоча б одна зупинка на ст. Горохів-2, куди крім цього потяга добратися нічим. Це станція з якої їдуть люди з усіх навкружніх міст і сіл, до яких автобусом не доберешся. Будь ласка, врахуйте цей момент, і зупиніть потях на станції Горохів-2 Волинської області, хоч на 3 хв. Цим ви тільки виграєте! Дякуємо за розуміння нашої проблеми.
Галина[13.05.26 09:27]
дуже вдячні за швидкий потяг Львів- Ківерці, але він буде нерентабельним, бо ніде не зупиняється! Потрібна хоча б одна зупинка на ст. Горохів-2, куди крім цього потяга дібратися нічим. Це станція з якої їдуть люди з усіх навкружніх міст і сіл, до яких автобусом не доберешся. Будь ласка, врахуйте цей момент, і зупиніть потях на станції Горохів-2 Волинської області, хоч на 3 хв. Цим ви тільки виграєте! Дякуємо за розуміння нашої проблеми.

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут