Архів новин

Відходи бездіяльності

Прокуратура області скерувала до Львівського окружного адміністративного суду позовну заяву про визнання неправомірною бездіяльність Львівської міської ради, її виконавчого комітету та міського голови, які за 10 останніх років не забезпечили створення нового полігону для захоронення твердих побутових відходів та будівництва заводу для їх переробки. Ще 13 адміністративних позовів щодо незаконної бездіяльності органів місцевого самоврядування, припинення експлуатації та ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ заявлено прокурорами Буського, Жидачівського, Жовківського, Пустомитівського та Сокальського районів.
У 2013 році в цій сфері органами прокуратури Львівщини розпочато 5 кримінальних проваджень. На усунення виявлених порушень внесено 85 подань. За результатами розгляду 40 документів реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 45 посадових осіб, з яких 23 – посадовці органів контролю. Крім того, на розгляді в судах перебуває 16 позовів, заявлених прокурорами на загальну суму понад 600 тис. грн. Завдяки реагуванню прокурорів, на Львівщині ліквідовано 70 несанкціонованих сміттєзвалищ.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. Щоправда, у цьому повідомленні на згадано, чому впродовж останніх десяти років обласна прокуратура загубила зі свого поля зору тему контролю законодавства у сфері поводження з відходами.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут