Архів новин

Понад тисячу львів’ян отримують з коштів бюджету міста муніципальні субсидії

Управління соціального захисту повідомляє, що деякі категорії львів’ян мають право на призначення муніципальних субсидій на оплату ЖКП. Муніципальна субсидія надається за умови призначення державної житлової субсидії. Сьогодні на обліку в управлінні соціального захисту обліковано більше 1 тис. сімей-отримувачів муніципальної субсидії. З початку 2013 року цього виду допомоги профінансовано на загальну суму 587 тис. грн., інформує прес-служба ЛМР.

Положення про порядок призначення та надання муніципальної субсидії сім’ям, які зареєстровані у м. Львові та складаються лише з непрацюючих категорій громадян, було затверджено рішенням Львівської міської ради № 161 від 05.04.2002.

Так, право на отримання муніципальної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг надається сім’ям, які зареєстровані у м. Львові та складаються лише з непрацюючих категорій громадян:

ветеранів УПА;
малолітніх політичних в’язнів сталінських таборів;
вдів політичних в’язнів, інвалідів війни УПА, учасників бойових дій УПА;
сімей, у яких зареєстровані та проживає двоє і більше інвалідів;
інвалідів по зору 1 та 2 груп;
одиноких інвалідів 1 або 2 груп загального захворювання та 3 групи, які мають висновок психіатричної медико-соціальної експертної комісії;
дітей-сиріт.


В окремих випадках за рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених для надання муніципальних субсидій, також призначається, якщо у житловому приміщенні, крім зазначених вище категорій громадян, зареєстровані та проживають інші непрацюючі особи, а саме:

особи, які здійснюють догляд за інвалідами і, крім соціальних виплат, інших доходів не отримують;
пенсіонери, які, крім пенсії, інших доходів не отримують.
неповнолітні діти;
повнолітні діти, які навчаються у загальноосвітніх, професійно – технічних, вищих навчальних закладах І – ІV рівня акредитації за денною формою навчання, крім осіб, які навчаються на платній формі навчання.


Для отримання детальнішої інформації мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями до районних відділів соціального захисту за телефонами:

Галицький: тел.: 261-44-50 (вул. Ф. Ліста, 5)

Личаківський: тел.: 235-71-62 (вул. Театральна, 10)

Залізничний: тел.: 295-82-28 (вул. І. Виговського, 34)

Франківський: тел.: 237-50-81 (вул. Генерала Т. Чупринки, 85)

Шевченківський: тел.: 252-28-40 (вул. В. Липинського, 11)

Сихівський: тел.: 254-64-80 (просп. Червоної Калини, 66).

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут