Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
22/05/13

Галицький академічний камерний хор гастролюватиме Європою

У рамках культурної співпраці між Україною та країнами Європейської Унії, з 21 до 31 травня 2013 року відбуватиметься гастрольне турне “Концерт симфонічної музики 2013” колективу Галицького академічного камерного хору під керівництвом народного артиста України, професора Василя Яциняка спільно з Оркестром “К&К Philharmoniker”. Основним організатором та мистецьким натхненником цього гастрольного проекту є австрійська концертна агенція “Да Капо”, очолювана Матіасом та Ларісою Кендлінґерами. Заплановано концертні заходи з виконання симфонічно-хорових творів у залах Берліну, Франкфурту-на-Майні, Дюссельдорфі, а також у Фредериксбері (Данія). Творча співпраця Галицького академічного камерного хору та “Да Капо Музенмаркетінг ГмбХ” триває вже понад 10 років, а географія спільних гастрольних акцій охоплює практично усі європейські країни з виступами у найславетніших столичних концертно-філармонійних залах.

Довідка:
Навчання і стажування у видатних хормейстерів сучасності – керівників відомих хорових колективів України та Росії Василя Яциняка сприяло закладенню підвалин для створення у 1992 році на базі студентського хору “Львівської Політехніки” хорового колективу, що отримав назву “Львівський камерний хор”. Обов’язки художнього керівника та головного диригента Хору було покладено на маестро В.Яциняка, який за короткий проміжок часу доводить виконавську майстерність цього творчого колективу до рівня кращих зразків серед хорових колективів Західної України.
У 2003 році розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації, на основі “Львівського камерного хору” було створено професійний колектив, перейменований у “Галицький камерний хор”, який із зміною статусу у 2008 році отримав назву “Галицький академічний камерний хор”.
Впродовж свого існування творчий колектив Хору створив і представив українській та міжнародній громадськості достатньо велику кількість концертних програм, складених з високовіртуозних та глибокодуховних музичних творів знаних у світі композиторів: Й.-С.Баха, Л.ван Бетховена, В.-А.Моцарта, Й.Гайдна та ін.
Завдяки невтомній праці над розширенням власного концертного репертуару й високого рівня виконавської майстерності, колектив Галицького академічного камерного хору здобув численних шанувальників у багатьох країнах Європи.
Галицький академічний камерний хор – двічі лауреат конкурсу ім.Д.Січинського та лауреат ІІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу “Гайнувка – 2008”.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас