Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
22/05/13

Європейська комісія захищає українських журналістів

Європейська комісія закликає українську владу провести розслідування за фактами сутичок та нападів на журналістів під час масових акцій в Києві 18 травня. Про це власного кореспондента УНІАН в Брюсселі повідомив речник комісара ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Петер Стано. “Ми зі стурбованістю стежили за інцидентами між учасниками масових акцій в Києві у вихідні. У зв’язку з цим повідомлення про напади на журналістів є тривожним питанням. Ми висловлюємо жаль, що поліція не змогла захистити права на мирні збори”, - заявив Стано.

Речник комісара зазначив, що в Єврокомісії не побачили, що українські правоохоронці вжили належних заходів зі встановлення винних у застосуванні сили.

“Тож ми закликаємо українську владу належним чином та ефективно розслідувати усі обвинувачення у використанні сили, в тому числі проти журналістів. Винні у жорстоких випадах мають бути віддані правосуддю для уникнення безкарності учасників таких дій”, - наголосив Стано.

Він також зазначив, що Єврокомісія продовжить приділяти увагу питанню гарантування безпечних та вільних проявів прав на свободу зібрань та свободу медіа. “У світлі нашого діалогу з владою ми підкреслюємо важливість схвалення покращеного законодавства щодо свободи зібрань відповідно до європейських стандартів”, - сказав речник комісара.

Як повідомляв УНІАН, 18 травня у Києві відбувалися акція опозиції «Вставай, Україно!» та антифашистський марш, організований Партією регіонів. Під час акції опозиції сталися сутички між прихильниками партії «Свобода» та молодиками у спортивних костюмах. Також під час мітингу невідомі молодики спортивної статури побили журналістку «5-го каналу» Ольгу Сніцарчук і фотографа газети «Коммерсантъ» Влада Соделя. За словами Соделя, він і Сніцарчук знімали побиття молодиками "свободівців". 21 травня в МВС повідомили про затримання підозрюваного у побитті журналістів.

УНІАН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас