Архів новин

Виставка “Олімпійська писанка” у ЛДУФК до 30 травня

З 15 до 30 травня 2013 року у Львівському державному університеті фізичної культури триває унікальна виставка робіт творчого конкурсу “Олімпійська писанка”, який не має аналогів в Україні та світі. На виставці представлено понад 150 робіт роботи учнівської та студентської молоді 12 міст і районів Львівської області, які створювали писанки упродовж двох місяців. Твори виготовлені у різноманітних техніках та художніх стилях: традиційній восковій техніці, мальовані фарбами на дерев’яній основі, виконані у паперопластиці, роботи із бісеру, тематичні композиції.
Роботи, подані на конкурс, тематично пов’язані зі спортом, відображають олімпійську тематику. На своїх писанкових творах діти представили велику історію, розпочавши її фрагментами Ігор Стародавньої Греції та Олімпіадами сучасності, із мистецьким поглядом на очікування Олімпійських ігор у Сочі та Ріо-де-Жанейро. Виставка працює щодня з 10.00 до 17.00 у приміщенні 209 зали Львівського державного університету фізичної культури, а вхід на виставку вільний.
Переможців конкурсу визначатиме компетентне журі. 30 травня відбудеться нагородження переможців, презентація електронного каталогу кращих робіт виставки та зустріч з олімпійськими чемпіонами та учасниками Олімпійських ігор Яною Шемякіною, Олександром Петрівим, Андрієм Котельником та Ігором Шимечком.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут