Архів новин

Громадська рада при Львівській ОДА вимагає заборонити гей-парад в Києві

Громадська рада при Львівській облдержадміністрації ухвалила звернення щодо недопущення руйнування традиційних моральних цінностей в українському суспільстві, в якому виступає проти узаконення гомосексуального способу життя і вимагає заборонити проведення запланованого в Києві гей-параду.


Про це 21 травня під час прес-конференції повідомив голова ЛМГО «Фонд захисту сім’ї», член комісії у справах сім’ї та молоді при громадській раді Львівської ОДА Олександр Савченко.

Звернення адресовано до голови Львівської ОДА, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України і до керівництва Києва.

Однак, за словами Савченка, влада на ці звернення не реагує, а ЛГБТ-спільноти тим часом активізуються.

«У Громадську раду при ЛОДА входить близько 200 громадських організацій. І ми обурені, чому влада не дослухається до думки громадськості», – зазначив він.

Також Савченко заявив, що серед їх вимог є відкликання законопроекту №2342 щодо запобігання і протидії дискримінації в Україні, в якому вводиться поняття сексуальної орієнтації і секс-меншин.

За словами Савченка, в разі прийняття такого закону представники секс-меншин «від приводом захисту» зможуть вимагати для себе додаткових прав, як от легалізації одностатевих шлюбів чи усиновлення дітей.

«Чому коли чоловік каже, що він Наполеон, його лікують, а коли каже, що жінка, його захищають», – заявив він.

Водночас активісти виступають за введення «кримінальної відповідальності за поширення і пропаганду гомосексуалізму».

ЗІК

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут