Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
17/05/13

Нардепи вимагають від влади у Львові не перешкоджати акції «Вставай, Україно!»

Народні депутати України, які входять до міжфракційного об’єднання «Львівщина», зокрема Ірина Сех, Юрій Михальчишин, Ірина Фаріон, Олег Панькевич, Михайло Блавацький, вимагають від влади припинити тиск на представників опозиційних сил, а також на автоперевізників у Львівській області у зв’язку із проведенням в Києві акції «Вставай, Україно». Про це йдеться в депутатському зверненні, адресованому голові Львівської обласної державної адміністрації Віктору Шемчуку, прокурору Львівської області Олегові Василенку, начальнику ГУМВС України у Львівській області Олександрові Рудяку, начальнику управління ДАІ ГУМВСУ у Львівській області Федору Васильківу.

Народні депутати зазначають, що влада, перешкоджаючи громадянам взяти участь в акції протесту, порушує конституційні права українців.

«Із наближенням 18 травня 2013 року, на яке заплановано Всеукраїнський марш протесту «Вставай, Україно!» у місті Києві, з різних міст Львівської області надходить все більше інформації про посилення тиску на громадян, що є прихильниками опозиційних сил і планують взяти участь у даному заході та на перевізників Львівщини, - йдеться у зверненні. - Особи, котрі представляються працівниками правоохоронних органів та ДАІ, погрожують численними перевірками, штрафами та позбавленням ліцензій на автоперевезення, якщо перевізники погодяться відвезти громадян на акцію протесту опозиції до столиці.

Ми, народні депутати України, члени міжфракційного депутатського об'єднання «Львівщина» обурені такими прикладами тиску на автоперевізників, наголошуємо, що право на акції протесту є невід'ємним правом кожного українця, та вважаємо, що такими діями порушуються конституційні права громадян, які висловлюють свою політичну позицію, та є відвертим проявом тиску на українські опозиційні сили.

Відтак, відповідно до вищезазначеного та керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», просимо сприяти у припиненні грубих порушень фундаментальних прав громадян, що закріплені Конституцією України».

Народні депутати також звернулися до Львівського обласного осередку Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників з проханням посприяти в перевезенні учасників акції протесту до Києва.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас