Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
17/05/13

Чоловіків-геїв у Львові полічили, а жінок-лесбійок - ще ні

17 травня у Львові запустили в повітря прапор на різнокольорових кульках – символ толерантного ставлення до людей, які мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Про це на прес-конференції у Прес-клубі, яка була приурочена до міжнародного форуму-фестивалю ЛГБТ «КиївПрайд2013», що відбудеться 25 травня у Києві в рамках Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії, повідомила заступник директора благодійного фонду «Аванте» (м. Львів) Олена Романець.

«Стаття 21 Конституції України гарантує, що всі громадяни є вільними і рівними у своїй гідності та правах. Кожен має право на свободу, на особисте життя, на сім’ю, на індивідуальність, оскільки кожна людина – неповторна. Але дуже багато цих прав порушують, коли люди починають демонструвати свою сексуальну орієнтацію. Рада Європи і Європейський суд з прав людини підтримують інтимний аспект права на особисте життя», - наголосив юрист Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнський правозахисний рух «Гідність» Леонід Тарасенко.

«В Україні є Конституція, яка захищає всі соціальні верстви. З іншого боку в Україні немає європейського законодавства, яке би передбачало санкції за злочини на грунті гомофобії чи покарання за звільнення з роботи з цієї причини. Натомість у Верховну Раду подають проекти законів, які обмежують права ЛГБТ», - зазначив заступник голови координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Гей-Форум України» Данило Лось (м.Запоріжжя). – Представники ЛГБТ не мають права на на укладення громадянського союзу, усиновлення дітей, не мають соціального захисту. А це, зокрема означає, що люди, які живуть разом по 10-15 років, не можуть успадковувати майно одне одного. Тому цей марш має поставити на порядок денний проблеми соціальної нерівності ЛГБТ в Україні. На прайді організатори очікують до 35 тисяч учасників.

Данило Лось закликав також усіх небайдужих вийти на цей марш заради солідарності з ЛГБТ-товариством. Він не виключає провокацій під час «КиївПрайд2013», але сподівається, що завдяки активістам організації «Amnesty International» в Україні, яка буде забезпечувати захист маршу, і загону міліції акція пройде цивілізовано, по-європейськи.

Статистика від прихильників руху ЛГБТ:
• чисельність ЛГБТ в Україні — від 800 тис. до 1 млн 200 тис. осіб;
• чисельність одностатевих партнерств в Україні — від 100 тис. до 200 тис.;
• кількість ЛГБТ-організацій в Україні — 42;
• оцінкова чисельність чоловіків, які практикують одностатевий секс, у Львівській області – 10 100 осіб, у тому числі у м. Львові – 4 900 осіб.
Про це йдеться у пост-релізі організаторів прес-конференції. Скільки у Львові чи на Львівщині жінок-лесбійок - поки що невідомо навіть організаціям ЛГБТ.

Щоденний Львів

Коментарі  
Є[13.05.18 12:57]
Льсь - він і в місті ЛОСЬ! Намасти очняк!

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас