Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
17/05/13

Щербаня вбив Янукович, а Гетьмана - Ющенко?

Екс-прем'єр Віталій Масол заявляє, що до вбивства депутата Євгена Щербаня причетний Віктор Янукович. Про це йдеться в уривку з його інтерв’ю, який не увійшов у публікацію журналу "Країна", але його оприлюднила у своєму Facebook журналіст Аліна Стрижак. "Я, наприклад, вважаю, що Щербаня убив Янукович. Прибрав зі свого шляху. Це ж Донецьк", - сказав Масол. "Я Щербаня знав. Він приходив до мене, коли я був прем’єром. Попросився бути моїм позаштатним радником. Я йому навіть перепустку видав. Він мені подобався своїми здоровими міркуваннями. І тут Щербаня убивають. Директор шахти Ампілова, якому я три будинки збудував, розказав, як цю справу зробили", - додав екс-прем'єр.

Масол також впевнений, що Євген Кушнарьов, який загинув від вогнепального поранення під час полювання, загинув не випадково, крім того він вважає, що до смерті Вадима Гетьмана причетний Віктор Ющенко. "Прибрали ж Кушнарьова. Якби не прибрали, він був би президентом. Кірпу вбили. Кравченка. Гетьмана. Вадима, до речі, моїм сусідом по Кочі був. Вбив його Ющенко", - заявив Масол.

"Дружина Гетьмана на похоронах кричала: "Це ти його вбив!". А Ющенко, як завжди, робив вигляд, що нічого не помітив. А вони ж дружили. Гроші не поділили. Банк "Україна" розвалили, а там же був не один мільярд. В офшорі сто мільйонів було. Гроші, які гастарбайтерам давали, всі через "Україну" йшли", - зазначив Масол.

Довідка

Члена виконкому Ліберальної партії, депутата Верховної Ради Щербаня розстріляли 3 листопада 1996 року в аеропорту Донецька після прибуття з Москви. Злочинці зникли з місця події на автомобілі. Щербань, його дружина і механік померли внаслідок отриманих поранень. Бортінженер літака помер у лікарні від вогнепального поранення в шию. Правоохоронні органи виключили політичну версію вбивства і як основну розробляли кримінальну. У квітні 2003 року Апеляційний суд Луганської області засудив до довічного ув'язнення вбивцю депутата Вадима Болотських. Син Щербаня, депутат Донецької облради Руслан Щербань, на прес-конференції 4 квітня 2012 року заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність екс-прем'єрів Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка до вбивства його батька.

18 січня 2013 року Генеральна прокуратура України завершила розслідування кримінальної справи щодо вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році. Екс-прем'єра Юлію Тимошенко підозрюють в його вбивстві. Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" назвало 18 січня ганебним днем в історії української правоохоронної системи і висловило впевненість у тому, що Європейський суд з прав людини розставить крапки у справах Тимошенко.

19 січня захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що президенту України Віктору Януковичу було вигідне вбивство Щербаня.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас