Архів новин

Казначейство блокує більше, ніж 7 млн грн на потреби ЖКГ Львова

За інформацією департаменту фінансової політики ЛМР, станом на сьогодні Державна казначейська служба не виконала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на суму 15 млн 138 тис грн.
Розпорядники коштів не отримують понад 3,5 млн грн. до бюджету розвитку. Також казначейство не перераховує 10 млн 869 тис грн. до загального фонду, зокрема 552 тис грн. – управлінню освіти, 765 тис грн. – управлінню охорони здоров’я.
Відтак, понад 7 млн 200 тис грн. не отримують районні адміністрації на потреби ЖКГ: поточний ремонт житлового фонду, поточний ремонт доріг, та санітарну очистку.
«Загалом по нашому району казначейство не проплачує 850 тис грн., і це надзвичайно важливі кошти для житлового-комунального господарства. Адже якщо немає грошей, працівники не отримують зарплату, ЛКП не можуть розрахуватись за прибирання, а шляхово-ремонтні підприємства боргують гроші за використані під час ремонту матеріали», - зазначив Руслан Кандибор, голова Франківської районної адміністрації.
Нагадаємо, через затримки у Казначействі не виплачують заробітну плату за три місяці робітникам ЛКП «Львівавтодор», а також ШРП не мають коштів на придбання пального та виплату заробітної плати для забезпечення санітарної очистки міста.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут