Архів новин

У Львові відбудеться IX Міжнародний фестиваль театрів ляльок “Золотий Телесик”

З 21 до 24 травня 2013 року на базі Львівського академічного обласного театру ляльок відбудеться IX Міжнародний фестиваль театрів ляльок “Золотий Телесик”. Про це поінформувала директор департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації Наталія Гамкало.
Зазначений фестиваль започатковано у 1996р. Львівським обласним театром ляльок, управлінням культури обласної державної адміністрації та Національною спілкою театральних діячів України.
Фестиваль знайомить з найкращими постановками вітчизняних та зарубіжних театрів та став творчо-науковою лабораторією, що об’єднала теоретиків і практиків театру ляльок з метою вироблення шляхів подальшого творчого розвитку даного виду театрального мистецтва.
За період існування фестивалю в ньому взяли участь провідні театральні колективи Польщі, Болгарії, Білорусі, Казахстану, Росії та інших країн.
Традиційні учасники кожного Фестивалю – студенти та викладачі навчальних закладів, які готують фахівців театру ляльок, зокрема: Харківського державного університету ім. І.Котляревського, Київського національного університету театру, кіно, телебачення ім.І.Карпенка-Карого, театрально-художнього коледжу м.Дніпропетровська та м.Одеси, Вроцлавський філіал Краківської Вищої театральної школи ім. Людвіга Сольського, Львівський національний університет ім.І.Франка.
У цьогорічному фестивалі вперше візьмуть участь театри з Ізраїлю та Республіки Молдова.
У рамках Фестивалю відбудеться обговорення вистав, майстер-класи із студентами навчальних закладів та науково-практична конференція: «Синтез традицій та новаторства як методологія освіти студента-лялькаря».
20 травня 2013 року о 15.00 год. у приміщенні музею Львівського академічного обласного театру ляльок (пл. Д.Галицького, 1) відбудеться прес-конференція з організаторами та учасниками IX Міжнародного фестивалю театрів ляльок “Золотий Телесик”.
Учасники прес-конференції:
Синиця Ярослав — директор-художній керівник Львівського академічного обласного театру ляльок;
Гамкало Наталія — директор департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації;
Грумберг Елла — директор Театру юного глядача Шауля Тіктінера (м.Тель-Авів, Ізраїль);
Вільгельм Вольдемар — головний режисер Театру “Логос” (м.Лодзь, Польща);
Павлова Ефімія — директор Державного театру ляльок (м.Слівен, Болгарія);
Раду Світлана — актриса Республіканського театру ляльок “Лікуріч” (м.Кишинів, Молдова);
Колоб Анатолій — директор Запорізького обласного театру ляльок;
Фесенко Світлана — доцент кафедри майстерності актора та режисури театру анамації Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут