Архів новин

На ТЕЦ-1 у Львові запущено чотири електролінії

На ТЕЦ-1, яка є на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго», впродовж останніх двох років відбувається реконструкція електричного і теплотехнічного обладнання, інформує прес-служба ЛМР.
Від літа минулого року дотепер на ТЕЦ-1 були виконано роботи з реконструкції електричної частини:
- замінено застарілі масляні вимикачі на сучасні елегазові на всіх приєднаних ВРУ-110 кВ;
- замінено трансформатори струму на всіх приєднаннях ВРУ-110 кВ;
- замінено трансформатори напруги І та ІІ системи шин ВРУ-110 кВ;
- замінено розрядники ІІ системи шин приєднаних трансформаторів ЗТ 110 кВ на ОПНи;
- змонтовані вторинні кола для влаштування комерційного обліку на приєднаннях ВРУ-110 кВ і кола для впровадження в роботу обладнання реєстрації аварійних режимів;
- виконано заміну трансформаторів напруги на ІІІ і IV секціях ГРУ-6,3 кВ та заміна трансформаторів струму на приєднаннях міських фідерів 6,3 кВ.

«Під час буревію у 2010 році електрична підстанція на ТЕЦ-1 зазнала сильних пошкоджень. Тому, надзвичайно важливим завданням було відновити в повному обсязі роботу підстанції. Останні два роки тут не припиняються масштабні як за об’ємами, так по вартості роботи з реконструкції.
Зараз введені в роботу сучасні панелі захистів ПЛ-110 кВ «Л-2А», «Л-2Б», «Південна-А» і «Південна-Б», які виконані на базі мікропроцесорів REL-650 і сучасних електромеханічних реле. Також введений в роботу турбогенератор №-7.
Проведені роботи значно підвищують надійність роботи електричної частини ТЕЦ-1, покращують облік виробленої електроенергії та підвищують генеруючи можливості ТЕЦ-1», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Нагадаємо, ТЕЦ-1 виробляє електроенергію на власні потреби та приблизно 10% електроенергії від потреби міста. Роботи, які проведені і ті, які ще виконуються, зокрема ремонт парового котла № 8 дозволять збільшити виробіток електроенергії до 15%.
Згідно зі схваленою НКРЕ Інвестиційною програмою для ТЕЦ-1 на 2012-ий рік. було виділено 11,6 млн. грн. – для виконання ремонтних робіт з модернізації та реконструкції обладнання на ТЕЦ-1. У 2013 р. модернізація Львівської ТЕЦ-1 продовжуватиметься. НКРЕ затвердило нову Інвестиційну програму на 2013 р для ТЕЦ-1 в розмірі 14,3 млн.грн.

Щоденний Львів

Партизанка..[13.05.15 13:42]
Цитата:
"Нагадаємо, ТЕЦ-1 виробляє електроенергію на власні потреби та приблизно 10% електроенергії від потреби міста..."
А що справді хотіли сказати? Про які свої потреби розміром 90%?

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут