Архів новин

49 львівських сімей, які усиновили дітей, отримають від міста по 300 грн

Управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову грошову допомогу, по 300 грн матерям/батькам, які усиновили дітей і перебувають на обліку в управлінні як отримувачі допомоги при усиновленні. На ці потреби в бюджеті міста виділено 14,7 тис грн. Про це інформує прес-служба ЛМР.
Виплату проводять відповідно до підписаного міським головою розпорядженням від 08.05.13р. №139.
«Сім’я – це ключова складова суспільства, яка відіграє надзвичайну роль у його життєдіяльності. У сім’ї створюється найбільше суспільне багатство — людина. Тут вона народжується і формується як особистість. Це та клітинка, з котрої розпочинається будь-яка держава. Немає країни без сім’ї, сімейно-родинних відносин. Тому, з нагоди Міжнародного дня сім’ї, ми вирішили відзначити львів’ян, які дарують дітям, яких доля залишила без рідних батьків, справжню сім’ю», - зазначає начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович.
Довідка
У 1989 році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім'ї. Метою якого було поглиблення розуміння питань родини, об'єднання можливостей різних країн для вирішення всіх найсерйозніших питань, пов'язаних із сім'єю. Запровадження свята викликано стурбованістю світової спільноти сучасним положенням родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає.
20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут