Архів новин

У Львові за неестетичні рекламні конструкції каратимуть їх власників

КП «Адміністративно-технічне управління» проводить роботу з власниками рекламних конструкцій щодо утримання в належному стані конструкцій зовнішньої реклами, інформує прес-служба ЛМР.
«З метою забезпечення утримання в належному технічному та естетичному стані засобів зовнішньої реклами за 4 місяці 2013 року 464 власникам 4500 рекламних конструкцій скеровано листи-нагадування про необхідність оглянути свої рекламні засоби і в разі потреби відремонтувати їх, пофарбувати, поправити чи замінити рекламний сюжет тощо. Крім того, працівниками КП «Адміністративно-технічне управління» в телефонному режимі власникам рекламних засобів, які неналежно утримувалися, наголошувалося на необхідності приведення їх до належного стану.
Завдяки цим заходам переважна більшість конструкцій зовнішньої реклами приведена до належного стану. Зараз продовжується робота з виявлення пошкоджених, неестетичного вигляду рекламних засобів. Власникам скеровуються вимоги про усунення порушень, в разі невиконання яких вони будуть притягнуті до адмінвідповідальності за порушення «Правил благоустрою Львова», - роз’яснює директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут