Архів новин

Предстоятелі християнських церков просять Президента звільнити Тимошенко

Предстоятелі християнських церков просять Віктора Януковича "проявити милосердя і згідно з християнською традицією до Свята Воскресіння Христового помилувати Юлію Володимирівну Тимошенко та звільнити її від відбуття покарання на підставі п.27 ч.1 статті 106 Конституції України та ч.1 статті 87 Кримінального кодексу України". Про це йдеться у зверненні Предстоятелів Церков до Президента Віктора Януковича, яке цитує прес-служба партії «Батьківщини». Предстоятелі Церков пишуть, що "з радістю і надією зустріли у день Благовіщення Пресвятої Богородиці рішення Президента про помилування Юрія Луценка та Георгія Філіпчука".

"Цей богоугодний вчинок Президента став суттєвим кроком для виправлення наслідків застосування вибіркового правосуддя в нашій Державі", - йдеться у зверненні. "Церква не втручається у державні справи, але, разом з тим, закликає до прощення, милосердя і любові до ближнього. Переконані, що помилування Юлії Володимирівни Тимошенко та звільнення її від подальшого покарання, стане виявом цих, Богом заповіданих чеснот", - наголошують глави Церков.

Предстоятелі християнських Церков моляться, щоб слова Святого Євангелія, які вони процитували у своєму зверненні, надихнули Віктора Януковича на вірне і милосердне рішення.

"Закликаємо на Вас Боже благословення", - йдеться у зверненні, яке підписали предстоятель Української Православної Церкви (Київський Патріархат), Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет; Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, Отець і Глава УГКЦ Святослав Шевчук; предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, митрополит Київський і всієї України Мефодій; президент Всеукраїнського Союзу об’єднань євангельських християн-баптистів В’ячеслав Нестерук; єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко; Архієпископ Римо-Католицької Церкви в Україні Петро Мальчук.

З подібним клопотанням до глави держави також раніше звернулися представники майже всіх регіонів України, а також дипломати, правники, політологи, представники експертного середовища, відомі вітчизняні медики, архієпископи українських церков.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут