Архів новин

Телеканали у Києві, Запоріжжі та Ужгороді відмовили "Свободі" у Великодньому відеопривітанні

Комерційні служби українських центральних телеканалів відмовили Всеукраїнському об'єднанню "Свобода" в розміщенні відеоролика з Великоднім привітанням. Упродовж квітня "Свобода" вела переговори з центральними телеканалами щодо розміщення Великоднього сюжету. Було складено медіяплани трансляції відеоролика, які погодили обидві сторони. Проте ближче до Великодня ЗМІ відмовили націоналістам у розміщенні реклами. Спочатку, посилаючись на відсутність вільного часу в сітці мовлення, в ротації ролика "Свободі" відмовив "Перший національний". А згодом без жодних пояснень розміщувати Великоднє привітання відмовилися й телеканали медіяхолдинґу Пінчука, зокрема "ICTV".

Прикметно, що етерний час для привітання зі святом Господнього Воскресіння відмовилися також надавати Запорізька та Закарпатська обласні державні телерадіокомпанії. Зокрема, Закарпатська ОДТРК знайшла безглузду відмовку: представники телерадіокомпанії послалися на те, що "юрист компанії перебуває у відрядженні", а без нього решта відповідальних працівників не спромоглися укласти договір за стандартним зразком, без підписання якого неможливо надати рахунок. Подібна ж ситуація виникла і в Криму – тут керівники телеканалу взагалі переховувалися від представника "Свободи".

Можна припустити, що присутність націоналістичної сили в мовленні провідних телеканалів є настільки небажаною, що "Свободі" відмовили в розміщенні матеріялу, який і близько не є політичною рекламою.

Відео забороненого Великоднього привітання: http://youtu.be/5X1MKf_Tk-E


Про це повідомила прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут