Архів новин

Автоінспектори ДАІ не знають, що евакуатори у Львові заборонені?

Рішенням окружного адміністративного суду від 19.04.2013 р. у справі № 813/1829/13-а за позовом першого заступника прокурора, за головуванням судді Крутько О.В. - визнано протиправним та скасовано рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №28 від 18.01.2013 р. «Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури міста Львова». Відповідно до пункту 56 ст. 26 Закону України «Про місцевого самоврядування в Україні» затвердження порядку переміщення транспортних засобів на штрафні майданчики належить тільки до компетенцій міської ради, а не її виконавчих органів. Отож, положення про роботу евакуаторів мало би затверджуватися на пленарному засіданні депутатів Львівської міської ради. Під тиском скарг ГО "Спас" прокуратура м. Львова все ж подала в суд про скасування січневого рішення виконкому. Про це повідомляє голова ГО "Спас" Олег Пилипенко у блозі на сайті"Україна комунальна".

Однак, незважаючи на таке судове рішення від 19 квітня, евакуатори у Львові продовжують працювати. Так, ще минулого понеділка, 29 квітня, вони, наприклад, забирали автомобілі з проспекту Шевченка. Робилося це за вказівками жінок-автоінспекторів ДАІ, які тут несуть службу.
Щоденний Львів

Львівянин[13.05.07 17:46]
А то часом коментатор не той Петро, що Гошовський. Працює головним спеціалістом у відділі Служба міського голови Львівської міської ради?
Знаю того рагуля з Рудно. Пише різні коментарі по всьому інтернету відбілюючи свого Садового :))))))
ДОКТОР ВПОП[13.05.07 17:38]
Петро - не підмінюй поняття. Коли працювали незаконні евакуатори у Львові, - особисто відштовхував автівки з трамвайної колії на площі Катедральна. Що відразу біля площі Ринок. На якій собі спокійнесенько в цей час "паслися" евакуатори Садового!
Петро[13.05.07 15:46]
Питанння не про Ринок а про те як на вулицях на трамвайних коліях ставлять авто і йдуть по своїх справах а трамваї стоять, те саме і на вулицях де неможливо пройти бо стоять БМВ Хаммери і т.д. а ти йдеш і обтираєш їх брудні боки бо неможливо протиснутись
ДОКТОР ВПОП[13.05.05 18:58]
Та Садовому насрати на мешканців Львова, його цікавить тільки власні інтереси у готельно ресторанному бізнесі, а евакуатори це інструмент для забезпечення власних інтересів в центральній частині міста.
Ортеп[13.05.05 15:35]
До Петро. Хами сидять у львівській мерії. І найбільший хам - то Садовий. Його сраним туристичним трамвайчикам та бидлу з міської ради паркуватися на площі Ринок можна? А мешканцям навколишніх будинків ні? То Львів є для львівян чи для Садового та його піддупників?
Петро[13.05.04 08:27]
і правильно роблять що забирають бо з такими хамами що не признають ПДР і ставлять авто де їм хочеться тільки так можна боротися а через них і пішоходам не пройти по тротуарах і не проїхати по дорогах, а судді хто?? а прокурори хто???

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут