Архів новин

8 травня у Львові - день скорботи за всіма полеглими у Другій світовій війні

8 травня у Львові визнали Днем жалоби за жертвами тоталітарних режимів. Міський голова у традиційному відеозверненні просить у цей день утриматися від проведення та участі у розважальних заходах та гучної музики.

"На минулій сесії Львівської міської ради ми також прийняли ухвалу, яка оголошує 8 травня Днем вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні, - сказав Андрій Садовий. - Саме так відзначають завершення цієї війни в європейських містах. Відтак, від святкових заходів 8 травня слід буде утриматись, і я закликаю усі політичні сили відмовитись також в ці дні від акцій, які можуть викликати напругу. Слід пам’ятати, що у Львові чимало родин постраждали як від нацистського терору, так і від комуністичного. Давайте спокійно пом’янемо тих, хто не повернувся з війни".

Відтак, 8 травня на будинках та спорудах підприємств, установ і організацій Львова вивісять Державні прапори України з траурними стрічками, а на будівлі Ратуші та будинках і спорудах органів державної влади і місцевого самоврядування приспустять прапори.

Цього року 25 квітня на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийнята ухвала про визнання 8 травня у Львові Днем жалоби за жертвами тоталітарних режимів

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут