Архів новин

«Писанку, розмальовану зірками-учасниками «Проекту ІВАСЮК», виставлять на благодійний аукціон», - А. Сидор

Сьогодні, 29 квітня, у Львові біля пам’ятника Володимиру Івасюку на проспекті Шевченка учасники музично-мистецького «Проекту ІВАСЮК» та сестра композитора Галина Івасюк розмалювали метрову писанку «Червона рута». За словами організаторів Фестивалю Писанок, цей мистецький шедевр після доопрацювання відомим художником Юрієм Кохом виставлять на благодійний аукціон, інформує прес-служба ЛМР.

«Відомі художники Юрій Кох та Ольга Погрібна-Кох вже заклали основу зображення писанки «Червона рута». Сьогодні зірки-учасники музично-мистецького «Проекту ІВАСЮК», а це - Павло Табаков, Наталка Карпа, Оксана Муха, гурт «Піккардійська терція» та капела «Трембіта», доповнили її своїми цікавими елементами та автографами. Дуже важливо, що до створення писанки, яку ми присвятили 64 річниці з дня народження Володимира Івасюка, долучилась і сестра композитора Галина Івасюк», - розповів Андрій Сидор, директор Фестивалю Писанок у Львові, організатор музично-мистецького «Проекту ІВАСЮК».

Вже готову писанку 12 травня виставлять на благодійний аукціон на площі Ринок. Вилучені кошти скерують на придбання обладнання для киснево-синглетної терапії для Міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4.

«Мені дуже приємно, що великодню писанку, створену відомими естрадними артистами та митцями, присвячену пам’яті Володі, віддадуть на благу справу. Разом вони зробили шедевр, який для мене є безцінним», - зазначає Галина Івасюк, сестра композитора.

Також під час завершальної частини ІІІ Фестивалю Писанок у Львові з 1 по 6 травня на площі Ринок відкриють «Великодній писанковий ярмарок», «Галерею мистецьких писанок», «Великодню арт-майстерню», відбуватимуться різноманітні майстер-класи з виготовлення та розфарбовування писанок, а також святковий великодній концерт, виступи християнських колективів, показ фільмів на великодню тематику та конкурс на найсмачнішу паску.


Довідка

Організатори Фестивалю: ГО «Етновир» та компанія «Дік-Арт».

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут