Архів новин

Власників приватних будинків у Львові примушують прибирати присадибні ділянки

Власники приватних будинків зобов’язані утримувати свої присадибні ділянки у належному стані. У всіх районах Львова, де є приватні будинковолодіння, ведеться робота із їхніми власниками щодо утримання своїх присадибних ділянок у належному естетичному стані, інформує прес-служба ЛМР.
«Ще на початку весни ми всім керівникам і власникам суб’єктів підприємницької діяльності (МАФів) та власникам приватних будинків з присадибною ділянкою розіслали таке попередження, де просимо привести свою територію до належного стану, пофарбувати огорожі, брами. У нас є 3293 приватні будинки, які відповідно мають присадибну ділянку. До недавнього часу люди виконували ці прохання не надто охоче. Утім вже цієї суботи і сьогодні почали активно, я би навіть сказав масово, прибирати і доводити свої садиби до належного стану. Ті, хто ще не зробив, обіцяють до Великодня все прибрати», - розповів голова Личаківської РА Іван Лозинський.
«На тих, хто не реагує на прохання-звернення, майстри ЛКП здійснюють обхід і складають адмінпротоколи. Відтак цих людей викликають на адмінкомісію в районну адміністрацію. Є частина людей, які відразу після складання протоколу ще до комісії все виправляють. Є такі, хто на комісії вже просять дати їм тиждень. Звісно, ми йдемо на зустріч. Але коли є повне нерозуміння, то накладається штраф до 1700 грн для приватної особи, для юридичних осіб він сягає 3,5 тис», - роз’яснює голова Шевченківського району Львова Олександр Удовенко.
«Ми хочемо нагадати мешканцям приватного сектору, що їх володіння є невід’ємною частиною міста, тому просимо і закликаємо їх належно впорядковувати та дбати про своє подвір’я. Для нас важливо, щоб мешканці самі зрозуміли необхідність утримувати свої присадибні ділянки в охайному, гарному вигляді. Особливо напередодні світлого празника Христового Воскресіння», - каже голова Сихівської РА Ірина Маруняк.
КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР нагадує, відповідно до ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», правила благоустрою є обов’язковими для виконання на всій території міста Львова. Дотримання порядку на своїй присадибній ділянці є обов’язком власника перед містом та іншими мешканцями. Важливо, щоб громадяни розуміли, що їх приватна власність є складовою частиною міста та впливає на його зовнішній вигляд.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут