Архів новин

Львівська облрада не захотіла, щоб Канівець-тушка склав мандат

Львівська облрада не підтримала ініціативу фракції УДАР з вимогою до народного депутата Олега Канівця, який 4 квітня написав заяву про вихід з опозиційної фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді, скласти депутатський мандат.

Про це 26 квітня з сесійної зали повідомив кореспондент IA ZIK.

З ініціативою прийняти звернення до Канівця у Львівській облраді виступила фракція партії УДАР. На думку депутатів, Канівець, вийшовши з фракції «Батьківщини» у ВРУ, зрадив всіх українців, переступив через поняття честі і гідності.

У свою чергу присутній на сесії обласної ради Олег Канівець вкотре пояснив, що його вихід з фракції пов’язаний з особистим конфліктом з керівництвом партії та її куратором на Львівщині Віктором Швецем.

«Канівець був, є і залишається опозиційним політиком до режиму Януковича, до цієї злочинної банди, яка керує сьогодні Україною. Моя політична позиція не змінилася ні на йоту, тому я не вважаю, що порушив присягу», – заявив Канівець.

У результаті на сесії депутатам забракло голосів для прийняття рішення навіть за основу. «За проголосували лише 48 із потрібних 59 депутатів.

ЗІК

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут