Архів новин

Львівська облрада пообіцяла на 4 роки 57 млн грн на освіту

26 квітня на другому засіданні сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення „ Про затвердження Програми розвитку освіти Львівщини на 2013 - 2016 роки”. За таке рішення проголосували 70 депутатів, інформує прес-служба ЛОР.
Програма розвитку освіти Львівщини на 2013 – 2016 роки визначає стратегічні пріоритети розвитку освіти області, зокрема, її метою є створення умов для розвитку доступної та якісної системи освіти Львівської області.
На реалізацію заходів Програми упродовж чотирьох років необхідно 90 млн грн, з них 56 млн 640 тис грн - з обласного бюджету. Відповідно до Програми, у 2013 році на її реалізацію з обласного бюджету заплановано виділити 13 млн 850 тис грн. Зокрема, на дошкільну освіту буде виділено 3 млн 150 тис грн. Ці кошти скерують на розвиток мережі дошкільних навчальних закладів, модернізацію змісту дошкільної освіти. Кошти заплановано скерувати на мережу загальноосвітніх навчальних закладів, на модернізацію матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів, на створення доступних умов для навчання та реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями, на модернізацію комп’ютерної бази навчальних закладів, на освіта з питань здоров’я та здорового способу життя, на навчання педагогічних працівників тощо.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут