Архів новин

Депутати Львівської обласної ради прийняли Регіональну програму співпраці із закордонними українцями, трудовими мігрантами та реемігрантами

26 квітня на засіданні сесії Львівської обласної ради депутати затвердили Регіональну програму співпраці із закордонними українцями, трудовими мігрантами та реемігрантами на 2013 – 2015 роки. За таке рішення проголосували 65 депутатів, інформує прес-служба ЛОР.
Основними завданнями Програми є: задоволення науково-освітніх, мовних, інформаційних потреб закордонних українців, сприяння функціонуванню громадських організацій закордонних українців, зміцнення зв’язків закордонних українців з Україною, забезпечення збереження культурної спадщини закордонних українців, співпраця із зовнішніми трудовими мігрантами та реемігрантами. На реалізацію цієї програми з обласного бюджету планують виділити 5 млн 368 тис. грн. За ці кошти проводитимуть міжнародні конференції, конгреси, семінари, круглі столи, присвячені питанню задоволення національно-культурних та освітніх потреб українців за кордоном, надаватимуть методичну допомогу та забезпечуватимуть навчально-методичною літературою навчальні заклади з українською мовою навчання. Планують організовувати курси української мови для вчителів діаспори, круглі столи щодо поширення знань з українознавства та української мови, укомплектовуватимуть українськими виданнями бібліотеки, проведуть українознавчий табір для шкільної молоді української діаспори, реставраційно-краєзнавчу молодіжну експедицію «Пам’ять предків – основа для майбутнього» на території Республіки Польща тощо.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут