Архів новин

У Мостиському районі Львівської області директори шкіл агітують за російську мову

У Мостиському районі Львівської області директори шкіл за дорученням районних відділів освіти переконують батьків обирати російську як другу іноземну мову з 4-го чи 5-го класу.

Про це сьогодні сказав депутат Святослав Шеремета на засіданні сесії Львівської облради під час обговорення Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 рр.

За його словами, до нього звернулися батьки і вчителі, які стурбовані таким станом справ. "Директори апелюють до того, що це менше навантаження на учнів, бо вони і так знають (російську мову, - ред.). Це означає, що діти позбавляються європейської перспективи вивчення двох-трьох європейських мов",- зазначив депутат.

В. о. директора департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді Львівської облдержадміністрації Михайло Брегін зазначив, що жодних вказівок щодо вивчення російської немає. Він додав, що минулого року були запити щодо вивчення російської у Золочівському районі.

Нагадаємо, як повідомляв міністр освіти Дмитро Табачник, 20% українських випускників не хочуть писати ЗНО українською мовою.

Zaxid.net

сонечко[13.04.26 16:37]
Це тому,що у Києві,взагалі ,не чути укр.мови ,лекції читають на рос.,то як можна іспити складати українською? А писати....журналісти у статтях роблять помилки ,бо у школі не вчать добре. Ото ж і маємо суржик і тому не маємо правильної,мелодійної, вишуканої ,літературної української мови !!! А наша мова по красі і мелодійності має друге місце у світі,після італійської.
київ[13.04.26 12:39]
ЗАМОВНИК РАША ПУТІНА ВИКОНУВАЧ МЕЖИГІРСЬКІЙ

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут